ERYAMAN DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

ERYAMAN DİYETİSYEN

ERYAMAN DİYETİSYEN


Eryaman, Ankara ili dışarısında kalan ve son 10 yıllık bir süreçte gelişim göstermiş çok büyük bir mahalledir. Eryaman'ın Ankara şehir merkezine uzak kalmasından dolayı daha geç gelişim sürecine girmiştir. Fakat artık Eryaman da her alanda atılımlar göstererek çok daha modern bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Tabi bu gelişim sürecinden olumlu yönde etkilenen alanlardan birisi de diyetisyenlik alanıdır. Eryaman diyetisyenleriherkese eşit olarak verilen hizmetleri son derece titizlikle yürütmektedirler. Öyle ki artık ülkemizde de beslenmeye karşı bilinçlendirme çalışmaları yürütülmüş ve oldukça da başarılı sonuçlar alınmıştır. Bu sebeple Eryaman diyetisyenleri de normal görevlerinin yanı sıra bir de kişilerin bilinçlendirilmesine yönelik bu çalışmalarda aktif olarak rol oynamaktadırlar.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !Betül Acıöz Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Eryaman

Dyt. Betül ACIÖZ, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden başarı ile mezun olmuştur.

Eğitim hayatı boyunca Tip 1 ve Tip 2 Diyabette beslenme,diyabette karbonhidrat sayımı, gebelikte diyabet, obezite tedavisi, kilo kontrolü, anoreksia nevroza-bulimia nevroza, çocuk sağlığı ve beslenmesi, gibi konularda çalışmalar yapmıştır.

Mesleği ile ilgili bir çok seminer ve eğitime katılarak sertifikalar almaya hak kazanmıştır.

Bugüne kadar Özel Kırşehir Aşıkpaşa Hastanesi, Ted Koleji, Bilkent Üniversitesi'nde kurumsal ve klinik alanda çalışmalar yapmıştır. En son olarak Özel Eryaman Hastanesi'nde kurucu diyetisyen olarak 2 yıl hizmet vermiştir.

8 şubat 2016 da Betül Acıöz Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi'ni kurarak bireysel beslenme konusunda daha detaylı çalışmalar yapmaktadır.
devamını oku...
Adres: Altay Mahallesi, 1408. Cadde, No:37 Daire:9, Eryaman-Ankara


Ankara her semti ve mahallesinde ki diyetisyenlerherkesin çok daha sağlıklı ve rahat bir yaşam sürebilmeleri için gereken muayene ve tedavilerin tam zamanında yapılması sağlanmaktadır. Bu konuda Eryaman diyetisyenleri hem Eryaman da ikamet eden hem de diğer semtlerden gelen herkese eşit hizmet vermektedirler. Eryaman diyetisyenlerinin bu başarının sebebi ise bilgilerini sürekli güncel olarak tutmak ve bütün yeniliklere açık olmaktır. Ancak bu sayede başarılı bir diyetisyenlik görevi sürdürmek mümkün olur. Eryaman diyetisyenleri, uzman diyetisyen hekimlerinin özel olarak herkesin sağlıklarının her şartlarda iyi olması için ve en rahat, konforlu hayatı yaşamaları için gerekli özeni gösterirler. Her insana verilen diyetisyenlik hizmetleri son derece iyi konumlara gelmiştir ve tedavisi için gereken ileri teknoloji tedavi araç, alet ve ekipmanların hepsi temin edilmiştir. Eryaman diyetisyen hekimleri de bu alet ve ekipmanı kullanabilecek donanıma sahip hekimlerdir. Sağlık konusunda önemli olan bir diğer husus ise zamandır. Zaman kaybının ne kadar önüne geçilirse tedavi de o kadar başarılı olur. İşte bu zaman sorunun da önüne geçilebilmesi için diyetisyenler randevu sistemi başlatılmıştır. Bu sayede çok fazla zaman kaybetmeden ve beklemeden hemen muayeneolabilmenize imkân sağlamaktadır. Böylece sağlık sorunları Eryaman diyetisyenlerinde en kısa sürede ve tam donanımlı diyetisyenlerde yapılmaktadır.
Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !