ERYAMAN DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

ERYAMAN DİYETİSYEN

ERYAMAN DİYETİSYEN


Eryaman, Ankara ili dışarısında kalan ve son 10 yıllık bir süreçte gelişim göstermiş çok büyük bir mahalledir. Eryaman'ın Ankara şehir merkezine uzak kalmasından dolayı daha geç gelişim sürecine girmiştir. Fakat artık Eryaman da her alanda atılımlar göstererek çok daha modern bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Tabi bu gelişim sürecinden olumlu yönde etkilenen alanlardan birisi de diyetisyenlik alanıdır. Eryaman diyetisyenleriherkese eşit olarak verilen hizmetleri son derece titizlikle yürütmektedirler. Öyle ki artık ülkemizde de beslenmeye karşı bilinçlendirme çalışmaları yürütülmüş ve oldukça da başarılı sonuçlar alınmıştır. Bu sebeple Eryaman diyetisyenleri de normal görevlerinin yanı sıra bir de kişilerin bilinçlendirilmesine yönelik bu çalışmalarda aktif olarak rol oynamaktadırlar.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !Diyetisyen Renan Güneş

Ümitköy

1999 Hacettepe Üniversitesi mezunuyum

18 senelik tecrübe ile işime devam ediyorum

1999-2001 Ankara Güven Hastanesi hem klinik hem de yatan hasta beslenme ve diyet takibi

2002-2012 Çocuk Sağlığı Merkezinde bebek ve çocuk beslenmesi emziklilik ve sonrası kilo verme programları

2016 dan itibaren kendi ofisimde beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

devamını oku...
Adres: Osmanağa Konakları 2494/1Sok. No:6 Ümitköy-Ankara

1978 Ankara doğumlu olan Nevra Demirel, 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyettetik Bölümü'nden mezun olarak diyetisyen ünvanını almıştır.

1999-2001 yılları arasında özel bir yemek şirketine bağlı olarak MEV Özel Köksal Toptan Lisesi ve Özel Ankara İlköğretim Kurumları'nda toplu beslenme sistemleri üzerine kurum diyetisyeni olarak görev almıştır.

2001-2004 yılları arasında Flavius Sağlıklı Yaşam ve Estetik Merkezi-Bilkent şubesinde kilo yönetimi,zayıflama ve sellülit tedavileri üzerine çalışmalarını sürdürmüştür.

2004 yılında Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat Kliniği'nin Ankara şubesinde şef diyetisyen olarak göreve başlamıştır.2005-2006 yılında aynı kliniğin Renewaclub Spor Merkezi bünyesinde görevine devam etmiştir.

2007-2013 yılları arasında Renewaclub Wellness Clinic departmanında kilo yönetimi, sporcu beslenmesi, adölesan ve çocuk beslenmesi,yeme bozuklukları,gebelik ve emziklilik dönemi beslenmesi gibi konular üzerinde çalışmalarına devam etmiştir.

Türkiye Diyetisyen Derneği üyesi olan Nevra Demirel'in çeşitli magazin dergilerinde ve çalıştığı kurumların sürekli yayınlarında makaleleri yayınlanmıştır.Mesleği ile ilgili çeşitli konularda eğitim ve seminerler vermiştir. Görsel basında da konuk olarak katıldığı TV programları bulunmaktadır.

Evli ve iki çocuk annesidir.

2014 yılında kurduğu Nevra Demirel Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi'nde bireysel ve kurumsal çalışmalarını sürdürmektedir.
devamını oku...
Adres: Ümitköy Bulvarı Çamlıca Bulvar sitesi Galleria Avm Karşısı C Blok No:18 Ümitköy-Ankara

Betül Acıöz Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Eryaman

Dyt. Betül ACIÖZ, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden başarı ile mezun olmuştur.

Eğitim hayatı boyunca Tip 1 ve Tip 2 Diyabette beslenme,diyabette karbonhidrat sayımı, gebelikte diyabet, obezite tedavisi, kilo kontrolü, anoreksia nevroza-bulimia nevroza, çocuk sağlığı ve beslenmesi, gibi konularda çalışmalar yapmıştır.

Mesleği ile ilgili bir çok seminer ve eğitime katılarak sertifikalar almaya hak kazanmıştır.

Bugüne kadar Özel Kırşehir Aşıkpaşa Hastanesi, Ted Koleji, Bilkent Üniversitesi'nde kurumsal ve klinik alanda çalışmalar yapmıştır. En son olarak Özel Eryaman Hastanesi'nde kurucu diyetisyen olarak 2 yıl hizmet vermiştir.

8 şubat 2016 da Betül Acıöz Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi'ni kurarak bireysel beslenme konusunda daha detaylı çalışmalar yapmaktadır.
devamını oku...
Adres: Altay Mahallesi, 1408. Cadde, No:37 Daire:9, Eryaman-Ankara


Ankara her semti ve mahallesinde ki diyetisyenlerherkesin çok daha sağlıklı ve rahat bir yaşam sürebilmeleri için gereken muayene ve tedavilerin tam zamanında yapılması sağlanmaktadır. Bu konuda Eryaman diyetisyenleri hem Eryaman da ikamet eden hem de diğer semtlerden gelen herkese eşit hizmet vermektedirler. Eryaman diyetisyenlerinin bu başarının sebebi ise bilgilerini sürekli güncel olarak tutmak ve bütün yeniliklere açık olmaktır. Ancak bu sayede başarılı bir diyetisyenlik görevi sürdürmek mümkün olur. Eryaman diyetisyenleri, uzman diyetisyen hekimlerinin özel olarak herkesin sağlıklarının her şartlarda iyi olması için ve en rahat, konforlu hayatı yaşamaları için gerekli özeni gösterirler. Her insana verilen diyetisyenlik hizmetleri son derece iyi konumlara gelmiştir ve tedavisi için gereken ileri teknoloji tedavi araç, alet ve ekipmanların hepsi temin edilmiştir. Eryaman diyetisyen hekimleri de bu alet ve ekipmanı kullanabilecek donanıma sahip hekimlerdir. Sağlık konusunda önemli olan bir diğer husus ise zamandır. Zaman kaybının ne kadar önüne geçilirse tedavi de o kadar başarılı olur. İşte bu zaman sorunun da önüne geçilebilmesi için diyetisyenler randevu sistemi başlatılmıştır. Bu sayede çok fazla zaman kaybetmeden ve beklemeden hemen muayeneolabilmenize imkân sağlamaktadır. Böylece sağlık sorunları Eryaman diyetisyenlerinde en kısa sürede ve tam donanımlı diyetisyenlerde yapılmaktadır.
Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !