JENNY CRAIG DİYETİ

blog yazısı ekle !

JENNY CRAIG DİYETİ

Jenny Craig diyeti özellikle besleyici içeriği ve güvenli olmasının yanında Ankara 'da ki diyetisyenlerin görüşlerine göre, diyete başlayan kişilere de duygusal açıdan destek sağlayan özelliği nedeniyle, diyetisyenlerden büyük övgüler aldı. Ancak bazı diyetisyenler kalp rahatsızlıklarına ve diyabete yönelik bazı olumsuz etkilerinin olabileceğini de düşünmektedirler.

Ankara'daki tüm Diyetisyenler için tıklayınız
Ankara Diyetisyenler


Hedef:

Kilo vermek.

Teori:

Ankara 'da ki diyetisyenlerin açıklamalarına göre, Kilo vermek, kalorileri, yağları ve porsiyonları sınırlandırmak ile kolaylaşır. Jenny' nin tavsiyeleri ve tarifleri tüm bunları oldukça kolaylaştırıyor. Bu program içerisinde neler yemeniz gerektiğini, ne kadar yemeniz gerektiğini öğrenecek, programı tamamladığınızda da bu bilgileri nasıl kullanacağınızı biliyor olacaksınız.

Jenny Craig Diyeti Nasıl Zayıflatıyor?

Kendi ölçülerinize ve yaşınıza uygun olarak, düzenli olarak tüketmeniz gereken yiyecekler ve öğün miktarları hakkında tavsiyeler almış olacaksınız. Günlük ortalama 1200 ile 2300 arasında değişen bir kalori hedefini tutturmak için öğünlerinize dikkat edeceksiniz.

Zayıflayabilecek misiniz?

Eğer size sunulan programa bağlı kalıp, takip ederseniz muhtemelen kilo vermiş olacaksınız.

ZAYIFLAMA İÇİN NE YEMELİSİNİZ?

Ankara 'da ki uzmanlar yiyeceklerinizin, kelimenin tam anlamıyla ayağınıza kadar gelmiş olacağını. Size sunulan program içerisinde her öğün ne yemeniz ve neler yemeniz gerektiğinin ayrı ayrı açıklanacağını belirtiyor.