VEJETARYEN DİYETİ

blog yazısı ekle !

VEJETARYEN DİYETİ

Ankara 'da ki diyetisyenlerin görüşlerine göre, eğer zayıflama sağlarken aynı zamanda aradığınız sağlıklı olmak ise, diyetisyenler en iyi diyetin vejetaryen diyeti olduğunu söyleyeceklerdir. Diyetisyenlere göre en hızlı şekilde zayıflamanızı sağlayacak diyettir. Ayrıca kalp sağlığı ve besin içeriği yönünden de çok faydalıdır.

Ankara'daki tüm Diyetisyenler için tıklayınız
Ankara Diyetisyenler


Hedef:

Kilo kaybı, zayıflama, kalp rahatsızlıklarını ve diyabeti önleme.

Teori:

Diyetisyenlerin, zayıflama sağlamak isteyen kişiler için özellikle tavsiye ettiği haliyle, öğünlerinizden et ürünlerini çıkarmanız ve sebze, meyveleri tüketmeye başlamanız hem sağlığınıza hem de zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Vejeteryan Diyeti Nasıl Zayıflatıyor?

Ankara 'da ki diyetisyenlerin tavsiyesi öncelikle zayıflamanızı sağlamak için hangi düzeyde bir vejetaryen olacağınıza karar vermeniz. Buna bağlı olarak diyetisyenin size tavsiye edeceği et içermeyen diyetleri takip etmeniz, bolca tam tahıllı gıdaları, sebze ve meyveleri tüketmeniz zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Zayıflayabilecek misiniz?

Büyük bir olasılıkla, evet. Eğer diyetisyenlerin tavsiyelerine uyarak, zayıflamanıza yardımcı olacak programları takip ederseniz, olumlu sonuçlar elde edeceksinizdir.

ZAYIFLAMA İÇİN NE YEMELİSİNİZ?

Diyetisyenler, zayıflama sağlamanız için koyu bir vejetaryen diyetini tercih edeceksiniz bunun için bolca sebze ve meyve tüketmenizi tavsiye edecektir. Eğer daha orta düzey bir seviyede devam etmek isterseniz. Diyetinize beyaz et ve balık gibi gıdaları da dahil ederek zayıflayabilirsiniz.