BALGAT DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

BALGAT DİYETİSYEN

BALGAT DİYETİSYEN


Balgat, Ankara'nın gözde semtlerinden biridir. Balgat son dönemlerde gelişen semtlerden biri olması sebebiyle hemen hemen her alanda yaşanan gelişmeler ile birlikte sağlık alanında da oldukça gelişmeler yaşanmıştır. Balgat, Ankara'nın yeni yeni yerleşim merkezi kurulan semtlerinden biridir. Balgat diyetisyenleri tüm gelişmelere ayak uydurmuş diyetisyenlerdir. Balgat semtinde ikamet eden kişiler artık başka illere ve ya Ankara da başka semtlere diyetisyen hizmetleri almak için gitmek zorunda kalmadan muayenelerini ve tedavilerini Balgat diyetisyenlerinden yaptırabilirler. Bu sebeple Balgat'ta ikamet eden bütün herkesin diyetisyenlik hizmetleri açısından işlerini çok daha kolaylaştıracak gelişmeler yaşanmaktadır.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !Diyetisyen Merve Emek Hacıfazlıoğlu

Balgat

Merhaba ben Merve

1992 Ankara doğumluyum. 2014 yılında İstanbul Arel Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünde mezun oldum. Mezun olduktan sonra tekrar Ankara'ya döndüm ve hemen çalışmaya başladım. Farklı spor salonlarında çalıştıktan ve biraz tecrübe edindikten sonra 2015 yılında bir beslenme danışmanlığı merkezinde işe başladım. Yaklaşık 2 buçuk sene sonra sağlıklı beslenmenin ve zayıflamanın sadece besinlerle alakalı olmadığını anladım ve işin psikolojik boyutu beni çok etkiledi pek çok kitap okudum fakat yeterli olmadığını düşündüm ve bunu profesyonel bir şekilde yapmaya karar verdim ve işimden ayrılıp Orjin Akademi'de "Yaşam Koçluğu" eğitimi almaya başladım.

Eğitimler sonrasında üniversitenin ilk yıllarından beri hayalim olan beslenme ve diyet danışmanlığımı açtım. Hedefim sağlıklı beslenme programını yaşam koçluğu ile birleştirip danışanlarımı zayıflatmanın yanı sıra daha kaliteli bir yaşama kapıları aralamak.

Şuanda kuruculuğunu yaptığım diyet ve yaşam koçluğu merkezinde çalışmaktayım.
devamını oku...
Adres: Ceyhun Atuf Kansu Cad. 1267. Sok No:1/2 Balgat-Ankara

Senanur Çevik Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Bahçelievler

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde lisans sürecimi şeref öğrencisi olarak bitirdim.

Hacettepe Çocuk Hastanesi, Hacettepe Erişkin Hastanesi, Hacettepe Onkoloji Hastanesi, Hacettepe Hastanesi Mutfağı, Güven Hastanesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi ve Çankaya 3 Nolu Aile Sağlık Merkezinde staj yaparak birçok farklı alanlarda deneyim kazandım.

Kilo almada, kilo vermede, birçok hastalıkta beslenme tedavisinde, yeterli ve dengeli beslenmede bireysel veya kurumsal danışmanlık şeklinde hizmet vermekteyim.

Bilim ışığında öğrendiğim bilgileri sizlerle de paylaşmak isterim.

devamını oku...
Adres: Yukarı Bahçelievler Mah. 54. Cadde (Eski 6. Cadde) No: 26/2 Bahçelievler - Ankara

Diyetisyen M.Hafsanur Tok ile Eat&Fit

Çukurambar

2017 Yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olup '' Diyetisyen'' unvanına hak kazandım.
Mezun olduktan kısa bir süre sonra aynı üniversite bünyesinden Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı Yüksek Lisans eğitimime başladım. Halen aynı üniversitede eğitimim devam ediyor.
Öğrencilik sürecimde ülkemizin saygın kuruluşlarından olan Zorlu Holding bünyesindeki Zorlu Gurme'de Toplu Beslenme Sistemleri üzerine aktif görev aldım.
Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesi, Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi gibi Ankara'nın saygın sağlık kuruluşlarında aktif görev aldım.
2019 yılında Fitcenter Bistro&Clinic bünyesinden çalışmaya başladım. Aynı yıl içerisinde Eat&Fit Beslenme ve Diyet Merkezi'ni kurdum.
Şu an Eat&Fit Beslenme ve Diyet Merkezi'nde sizlere hizmet veriyorumdevamını oku...
Adres: Kızılırmak Mahallesi, 1450.sokak No:1 ATM plaza B Blok No:58 Cukurambar/Ankara


İnsan sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Her insanın konforlu ve rahat bir yaşam sürmesi en doğal hakkıdır. Her hastalığın ana sebebinin beslenme olduğu artık bilimsel deneylerle de kanıtlanmıştır. Bu sebeple beslenme konusunda herkesin bilinçlendirilmesi artık zorunu bir hal almıştır. Bu da Ankara gibi büyük bir şehir için oldukça zordur. Bu sebeple her semte, ilçeye ve hatta mahallelere diyetisyen klinikleri kurulmuştur ve diyetisyenler görevlendirilmiştir. Ankara da oldukça başarılı olan bu çalışmaların neticesinde diğer illerde uygulanma kararı da alınmıştır.

Balgat, Ankara içerisinde yeni gelişmekte olan semtlerden biridir. Bu sebeple yeni kurulan diyetisyen klinikleri ileri teknoloji muayene ve tedavi ekipmanları ile birlikte bu ekipmanları kullanacak donanıma sahip kapasitede, bilgili ve becerili diyetisyen hekimleri istihdam edilmektedir. Tecrübe ve deneyimin oldukça önemli olduğu bir konudur sağlık. Bu sebeple kesinlikle boş vermeye ve göz ardı etmeye gelmeyecek kadar önemlidir. İşte tam da bu nokta da yapılan çalışmaların belki de en önemlilerinde biri de insanlara sağlık bilincin kazandırılması çalışmaları olmuştur. Balgat diyetisyenlerinin en önemli görevlerinden biri de sadece insanların diyetetik muayene ve tedavilerini yapmak değil, insanların bu konuda bilinçlendirilmesi işlemlerini de gerçekleştirir. Bu sebeple Balgat diyetisyenlerine oldukça büyük görevler düşmektedir. Çünkü sağlıklı, konforlu ve rahat bir yaşam sürmek her insanın temel yaşama hakkıdır ve kesinlikle ihlal edilmesi söz konusu bile olamaz. Bu sebeple diyetisyenler tüm bu çalışmaları Balgat diyetisyenleri olarak kendi imkânlarıyla tüm insanları bilinçlendirmek için kullanmaktadırlar.
Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !