BİLKENT DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

BİLKENT DİYETİSYEN

BİLKENT DİYETİSYEN


Bilkent diyetisyenleri, Ankara içerisinde ki diğer diyetisyenler gibi Bilkent çevresinde bulunan, ikamet eden ya da Bilkent'e yakın yerlerde bulunan kişilerin diyabetik, beslenme sorunu olan ve ya beslenmeden kaynaklı rahatsızlıkları olan kişilerin Bilkent diyetisyenlerine kolaylıkla gelebilmelerine imkân sağlamıştır. Bilkent diyetisyenleri, insanların çok daha sağlıklı, konforlu, rahat bir yaşam sürebilmeleri için tüm deneyimleri ve tecrübeleriyle herkese eşit hizmet vermektedirler.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !Si Danışmanlık by Gürkan Kubilay

Çankaya

Gürkan Kubilay,

1986 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1991 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden İç Hastalıkları Uzmanlığı aldı. 1994 yılında Çin' in başkenti Pekin' de Akupunktur eğitimi aldı. Akupunktur eğitimi Sağlık Bakanlığından onaylandı. 1997 Çin' de, 1988 Brezilya' da, 1999 Amerika' da ve 2000 de Fransa' da Dünya Akupunktur Kongrelerine katıldı. Obezite tedavisi üzerine 1993′ ten bu yana çalışmaktadır.

İç Hastalıkları Uzmanı olması nedeniyle, riskli hastalıklar olan diyabet, hipotiroidi, kalp, koroner damar hastalığı, hipertansiyon ve astım gibi hastaların da beslenme düzenlerinin sağlanması konusunda çalışmaktadır. Hala TV Programlarında, halkı sağlıklı beslenmeye dair bilinçlendirmekte ve bir çok insana ulaşmaya çalışmaktadır. Si Danışmanlık ile beraber Ankara'da da yer alan Gürkan Kubilay Ankaralıları da yiye yiye zayıflatma felsefesine dahil etmektedir.
devamını oku...
Adres: Söğütözü Mah. 2178. Sokak No:2/2 Söğüt İş Merkezi Çankaya - Ankara


Bilkent, Ankara içerisinde üniversite destekli diyetisyen hizmeti veren önemli yerlerden biridir. Öyle ki Ankara içerisinde artık yaygın bir diyetisyen hekimleri ve diyetisyen klinikleri ağı vardır. Bu sayede bütün herkesin sağlığının çok daha iyi seviyelerde kalması için ve herhangi bir muayene, tedavi ya da cerrahi operasyon gerektiği zaman en kısa sürede müdahale edilebilmesi oldukça önemlidir. Çünkü hayati önem arz eden bu durumlarda her dakikanın bile hayati önemi vardır. Bu nedenle kazanılacak her dakika insan sağlığı için oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple zaman kaybının önüne geçilmesi amacıyla artık her semtte diyetisyen hekimleri ve diyetisyen klinikleri bulunmaktadır. Bilkent'te bu semtlerden biridir. Ülkemizde özellikle Ankara'da hemen hemen her semtte kurulan diyetisyen klinikleri hastanelerde diyetisyen poliklinikleri, diğer iller için de birer örnek teşkil etmekte ve diğer iller için de uygulanması için çalışmalar yürütülmektedir. Ancak bu sayede insana verilen değer tam anlamıyla yerinde olur.

Avrupa da ve Amerika da Obezite ve beslenme sorunu ya da beslenmeden kaynaklı hastalıklardan dolayı yaygın olan diyetisyenler artık ülkemizde başta Ankara olmak üzere uygulanmaya başlanmıştır. Bilkent diyetisyen; hem Ankara içerinde yaşayan insanlara verilen hizmeti daha da artırmak, hem de Ankara dışından gelen insanlara verilen hizmetlerin daha konforlu olabilmesi amacıyla kurulmuştur. Ancak bu sayede gelişmiş bir ülke ve herkesin rahat bir hayat yaşamasını sağlayarak gerçekleştirebilir. Yani insana verdiğimiz değeri sağlık sektöründe yapılan gelişmelerle sağlanmıştır. İşte tam da bu nokta da Bilkent diyetisyenlere bir görev daha düşmektedir. Sadece insanların muayene ve tedavisini değil, insanlarında bu konularda bilinçlenmelerini sağlayacak eğitimler de verilmektedir.


Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !