ÇANKAYA DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA DİYETİSYEN

ÇANKAYA DİYETİSYEN


Çankaya, Ankara ili içerisinde ilk olarak kurulan en düzenli ve gelişmiş bir yerleşim merkezidir. Oldukça lüks ve refah seviyesinin yüksek olduğu Çankaya, bütün yapılan yeniliklerin de baş semtidir. Her konuda öncü bir semt olan Çankaya sağlık konusunda da oldukça başarılı atılımlar yapmıştır. Çankaya'nın en önemli özelliğinden birisi de bu semtte yaşayan insanların beslenmesine dikkat etmesi ve bu bilincine de sahip olmasıdır bu sebeple Çankaya diyetisyenlerinin üzerine düşen görevler bir nebze de olsa diğer semtlere göre daha kolaydır. Ankara başkent olması sebebiyle ilk olarak başlatılan yeniliklerin uygulanma şehri yani örnek şehirdir. Bu sebeple de Ankara içerisinde ki semtler de bu avantajdan faydalanma imkânı bulmaktadırlar. Çankaya semti de bu semtlerden sadece biridir.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !Si Danışmanlık by Gürkan Kubilay

Çankaya

Gürkan Kubilay,

1986 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1991 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden İç Hastalıkları Uzmanlığı aldı. 1994 yılında Çin' in başkenti Pekin' de Akupunktur eğitimi aldı. Akupunktur eğitimi Sağlık Bakanlığından onaylandı. 1997 Çin' de, 1988 Brezilya' da, 1999 Amerika' da ve 2000 de Fransa' da Dünya Akupunktur Kongrelerine katıldı. Obezite tedavisi üzerine 1993′ ten bu yana çalışmaktadır.

İç Hastalıkları Uzmanı olması nedeniyle, riskli hastalıklar olan diyabet, hipotiroidi, kalp, koroner damar hastalığı, hipertansiyon ve astım gibi hastaların da beslenme düzenlerinin sağlanması konusunda çalışmaktadır. Hala TV Programlarında, halkı sağlıklı beslenmeye dair bilinçlendirmekte ve bir çok insana ulaşmaya çalışmaktadır. Si Danışmanlık ile beraber Ankara'da da yer alan Gürkan Kubilay Ankaralıları da yiye yiye zayıflatma felsefesine dahil etmektedir.
devamını oku...
Adres: Söğütözü Mah. 2178. Sokak No:2/2 Söğüt İş Merkezi Çankaya - Ankara

Terapi Diyet Sağlıklı Yaşam Merkezi

Tunalı

YÜZYÜZE DİYET

Terapi Diyet ailesi bünyesinde Hacettepe üniversitesi mezunu, deneyimli iki diyetisyen olarak hizmet vermekteyiz.

Dyt. Aylin GÜNGÖR
Dyt. Esma GÜVEN

İlk görüşmemizde sağlık durumunun ve beslenme öyküsünün değerlendirmesi yapılarak vücut analizi sonrası diyet planlaması yapılmaktadır.
Görüşmelerimizi hassasiyetle yürütüyor ve her hafta yüzyüze görüşüyoruz (ayda 4 görüşme). Vücut analizi sonrası beslenme programımızı her hafta güncelliyoruz.
Günlük whatsapp takibimiz mevcut. Soru-cevap, öğün takibi ve motivasyon desteği sağlıyoruz.

NOT: MERKEZİMİZDE BÜTÜN COVİD HİJYEN ÖNLEMLERİ ALINMAKTADIR.


ONLİNE DİYET

Online diyette görüşmelerimizi isteğiniz doğrultusunda görüntülü veya sesli olarak telefon üzerinden gerçekleştiriyoruz.
Görüşmeleri haftada 1 kez yapıyoruz.
Her hafta listenizi güncelliyoruz.
Günlük whatsapp takipli ve motivasyonlu ilerliyoruz.
Öğünlerinizin fotoğrafını WhatsApp üzerinden takip ediyoruz.

devamını oku...
Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunus Cad. 87/3 Tunalı - Ankara


İnsanların kendi sağlıklarına verdikleri önemin ve değerin farkına varmaları bu sebeple de diyetisyenlerden gerekli yardımları alarak daha sağlıklı ve konforlu hayat yaşayabilmeleri için muayenelerini ve tedavilerini diyetisyen hekimlerince yapılması oldukça önemlidir. Çünkü insanların en temel hakkı olan yaşama hakkına herkes saygı duymalı ve gereken çalışmaların da bu yönde yapılması sağlanmalıdır. Diyetisyenlerin ana görevi insanların karşılaştıkları hastalıkların geneli beslenme kaynaklı olduğunu anlatmak ve bu konuda gerekli bilgilendirmelerin yapılmasını sağlamaktır. Ankara'da başlatılan uygulamayla her semte diyetisyen klinikleri açılmaktadır. Diyetisyenler görevlendirilerek insanların beslenme sorunlarını ve beslenmeden kaynaklı sindirim sistemi hastalıkları tedavisini sağlamakla görevlidirler. Çankaya da diyetisyen bulunması en çok ta Çankaya ve çevre semtlerde ikamet eden kişilerin durumlarını kolaylaştırmaktadır. Çünkü diyetisyenler insanların beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi, düzenlenmesi ve yeniden programlar dâhilinde düzene sokulmasını sağlamaktadır. Çankaya da bulunan diyetisyenler ayrıca Ankara sosyetesinin, iş dünyasının ve siyaset dünyasının da en gözde diyetisyenlerinin görev yaptığı semtlerden biridir. Bu sebeple Çankaya da bulunan diyetisyenler oldukça popüler ve oldukça da müşteri yoğunluğuna sahiptirler. Çankaya da bulunan diyetisyenler diğer ilçelerde ki ve semtlerde ki diyetisyenlere göre daha yoğun iş temposuna sahiptir. Ama insanların daha rahat edebilmeleri için artık diyetisyenler hastanelerde ve özel diyetisyen kliniklerinde insanlara hizmet vermektedirler.Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !