ERYAMAN DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

ERYAMAN DİYETİSYEN

ERYAMAN DİYETİSYEN


Eryaman, Ankara ili dışarısında kalan ve son 10 yıllık bir süreçte gelişim göstermiş çok büyük bir mahalledir. Eryaman'ın Ankara şehir merkezine uzak kalmasından dolayı daha geç gelişim sürecine girmiştir. Fakat artık Eryaman da her alanda atılımlar göstererek çok daha modern bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Tabi bu gelişim sürecinden olumlu yönde etkilenen alanlardan birisi de diyetisyenlik alanıdır. Eryaman diyetisyenleriherkese eşit olarak verilen hizmetleri son derece titizlikle yürütmektedirler. Öyle ki artık ülkemizde de beslenmeye karşı bilinçlendirme çalışmaları yürütülmüş ve oldukça da başarılı sonuçlar alınmıştır. Bu sebeple Eryaman diyetisyenleri de normal görevlerinin yanı sıra bir de kişilerin bilinçlendirilmesine yönelik bu çalışmalarda aktif olarak rol oynamaktadırlar.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !Diyetisyenle Denge Büşra Uzun

Eryaman

Eryaman'daki ofisimde yüz yüze ve online diyet hizmetleri veriyorum. Pandemi sonrası grup toplantıları şeklinde özellikle psikoloji ve sağlık alanında çalışan diğer meslek grupları ile bir araya gelerek sizlerle buluşmak istiyoruz.

Yüz yüze diyet danışmanlığı sürecinde

Ofise geldiğinizde detaylı vücut analiziniz yapılıyor. Sizinle birlikte sizin beslenme düzeninize en uygun beslenme planını oluşturuyoruz. Siz diyet yaparken sosyal yaşantınızdan ya da keyiflerinizden tümüyle vazgeçmek zorunda kalmıyorsunuz.

Her hafta değişimlerinize yönelik diyet listeniz güncelleniyor. Listeleriniz içerisinde varsa hastalığınıza özgü kilo alma/verme isteğinize yönelik tarifler de yer alıyor. Ayda 4 sefer görüşüyoruz.
Ofisimizde tüm hijyen önlemleri alınmış olup, görüşmeye maksimum 3 kişi gelmenizi talep ediyoruz.

Online diyet danışmanlığı sürecinde
Ayda 4 sefer görüntülü ya da aramayla detaylı görüşmelerimiz oluyor. Bunun dışında mesai saatleri içerisinde merak ettiklerinizi danışabiliyorsunuz. Sosyal yaşantınızdan geri kalmadan diyetisyen desteği ile sağlıklı bir şekilde beslenmenin yollarını birlikte buluyoruz. Online diyetin en güzel tarafı listeni uygun çerçeveler içerisinde esnetip buna yönelik davranabiliyor olmanız.
devamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mah. 1419. sokak Zekioğlu Arı Rezidans No: 12 / 58 Eryaman - Ankara

İnteraktif Diyet Merkezi - Eryaman

Etimesgut

2 şube (Merkez Kızılay ve Şube Eryaman) 3 Diyetisyen olarak Ankara'da hizmet vermekteyiz.

Merhaba, Çalışma yöntemi olarak; iki hizmeti bir arada veriyoruz.

İlk olarak, merkezimizde her hafta yüz yüze görüşme yapıyoruz.

Yeni teknoloji profesyonel vücut analiz cihazımız 4 Frekanslı (5, 50, 250, 550 KHZ) ACCUNİQ 510 ile 19 farklı ayrıntılı segmental analizinizi yaparak haftamızı değerlendiriyoruz. Analiz sonuçları ve programa uyumunuza göre her hafta diyet programımızı değiştiriyoruz.

İkinci olarak da, www.interaktifdiyet.com web sitemizde size bir kayıt oluşturuyoruz. Burada bulunan" Besin Bilgi Bankamız" aracılığıyla siz yediğiniz besinleri sayfanıza kaydettiğinizde; söz konusu besinlerden ne kadar enerji, yağ, protein, karbonhidrat, kolesterol aldığınızı, oluşan grafikler ve tablolar yardımıyla limitlerinizi geçip geçmediğinizi ya da nasıl bir beslenme yaptığınızı görebiliyorsunuz. Böylece besinler hakkında farkındalığınız ve motivasyonunuz artıyor.

Günlük olarak bu besin tüketimlerinizi değerlendirerek sizi motive edici yönlendiriyoruz.

Tüm bunlara ek olarak herhangi bir sıkıntınız ya da sorunuz olursa da telefon veya WhatsApp aracılığıyla desteğimizi anlık devam ettiriyoruz.

Program sonunda Hedefinize ulaştığınızda ayda bir Kontrollü Koruma diyetinizi hediye ediyoruzdevamını oku...
Adres: Eryaman Şehit Osman Avcı mah. 1419. cad. Arı (Zekioğlu) Rezidans No: 12/ 52 06820 Etimesgut - ANKARA

Diyetisyen Zeynep Eda İmamoğlu

Sincan

Diyetisyen Zeynep İmamoğlu

2018 yılı Gazi Üniversitesi mezunuyumMezun olduktan 3 ay sonra Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde klinik diyetisyen olarak çalışmaya başladım.

Hastalıklarda beslenme, onkoloji, gebe-emzikli, çocuk-ergen, bebek beslenmesi, yetişkin beslenmesi ve kilo kontrolü alanlarında çalışmaktayım.
2019 yılında katıldığım eğitimler sonrası emzirme danışmanı olma hakkı kazandım ve hastalarıma bu alanda da destek vermekteyim.

Lokman Hekim Hastanesi'nde poliklinik takipleri ve online takipler yapmaktayım.devamını oku...
Adres: Antiçen Mah. Polatlı 2 Caddesi İdil Sokak No:44 Sincan - Ankara

Diyetisyen Suna Sel

Sincan

Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde 4 yıllık eğitimimi 2019 yılında tamamladım.

Eğitim hayatım sürecinde Erciyes Üniversitesi fakülte hastanesi çocuk, yetişkin bölümünde; öğrenci ve personel yemekhanelerinde ve toplum sağlık merkezinde stajlarımı yaptım.

Mezun olduktan sonra yaklaşık 1 yıl online diyet ile danışan takibi yaptım. Haziran 2020 den itibaren Özel Sincan Tıp Merkezinde yüz yüze ve online danışan almaktayım.
devamını oku...
Adres: İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34 Sincan - Ankara


Ankara her semti ve mahallesinde ki diyetisyenlerherkesin çok daha sağlıklı ve rahat bir yaşam sürebilmeleri için gereken muayene ve tedavilerin tam zamanında yapılması sağlanmaktadır. Bu konuda Eryaman diyetisyenleri hem Eryaman da ikamet eden hem de diğer semtlerden gelen herkese eşit hizmet vermektedirler. Eryaman diyetisyenlerinin bu başarının sebebi ise bilgilerini sürekli güncel olarak tutmak ve bütün yeniliklere açık olmaktır. Ancak bu sayede başarılı bir diyetisyenlik görevi sürdürmek mümkün olur. Eryaman diyetisyenleri, uzman diyetisyen hekimlerinin özel olarak herkesin sağlıklarının her şartlarda iyi olması için ve en rahat, konforlu hayatı yaşamaları için gerekli özeni gösterirler. Her insana verilen diyetisyenlik hizmetleri son derece iyi konumlara gelmiştir ve tedavisi için gereken ileri teknoloji tedavi araç, alet ve ekipmanların hepsi temin edilmiştir. Eryaman diyetisyen hekimleri de bu alet ve ekipmanı kullanabilecek donanıma sahip hekimlerdir. Sağlık konusunda önemli olan bir diğer husus ise zamandır. Zaman kaybının ne kadar önüne geçilirse tedavi de o kadar başarılı olur. İşte bu zaman sorunun da önüne geçilebilmesi için diyetisyenler randevu sistemi başlatılmıştır. Bu sayede çok fazla zaman kaybetmeden ve beklemeden hemen muayeneolabilmenize imkân sağlamaktadır. Böylece sağlık sorunları Eryaman diyetisyenlerinde en kısa sürede ve tam donanımlı diyetisyenlerde yapılmaktadır.
Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !