UMITKOY DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

UMITKOY DİYETİSYEN

UMITKOY DİYETİSYEN


Hayatımızda diyetisyenlerin önemi oldukça fazladır. Çünkü diyetisyenlerkendi sağlımızı emanet edebileceğimiz en tecrübeli, deneyimli ve uzman kişilerdir. Ümitköy Ankara içerisinde büyük bir mahalledir. Ama artık Ümitköy mahallesinde de diyetisyen klinikleri ve diyetisyenler görev yapmaktadır. Bu sayede diyetisyen eksikliğinden kaynaklanan sorunlar da ortadan kalkmıştır. Çünkü özellikle Ankara ilimiz başta olmak üzere diyetisyenlik hizmetleri artık sadece birkaç yerde değil ilçelere, semtlere ve mahallelere kadar yaygın bir diyetisyenlik hizmeti herkese eşit bir biçimde sunulmaktadır. Son dönemlerde Ümitköy mahallesinde de diyetisyen klinikleri açısından oldukça zengin bir mahalle haline gelmiştir ve hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet verilmektedir.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !


Diyetisyen Elmas Burçin Yücel

Çayyolu

5 ekim 1993 doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi Ankara'da tamamladıktan sonra 2015 yılında Başkent Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Eğitim hayatım boyunca çocuk sağlığı, gebe ve emziren anne beslenmesi, obezite ve beslenme tedavisi, sporcu beslenmesi, ağırlık kontrolü ve hastalıklarda tıbbi beslenme gibi çeşitli konularda çalışmalar yaparak deneyimler edindim. Ankara Özel Medicana Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi, Yüzüncüyıl Aile Sağlığı Merkezi, Ankara Atatütrk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi Türkiye'nin birçok saygın sağlık kurumunda stajlarımı tamamladım. Mezun olduğum yıl Sports İnternational Altınoran şubesinde işe başladım ve 4 yıl sporcu beslenmesi, ağırlık yönetimi, kilo alma kilo verme gibi birçok alanda çalışma fırsatım oldu. 2017-2019 yılında yüksek lisans eğitimimi sporcu beslenmesi üzerine tamamladım. Eylül ayından itibaren 360 fit zayıflama merkezinde uzman diyetisyen olarak beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyim.
devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2753. Cd. No: 33 Orun Villaları Yenimahalle - Ankara

Helse Diyet Merkezi

Yaşamkent

"HELSE DİYET, Hacettepe Üniversitesi ''Beslenme ve Diyetetik'' bölümünden mezun olan Dyt. Şebnem Şerefli ve Dyt. Umut Dalmış tarafından sağlıklı beslenmenin yaşam biçimi haline getirilmesi vizyonuyla Çayyolu'nda kurulmuştur.

HELSE DİYET, etik ve bilimsel değerlere bağlı kalarak; kişiye özel, uygulanabilir beslenme programları oluşturmayı hedefler."

DİYETİN SOSYAL HAYATINIZI ETKİLEMESİNE İZİN VERMEYİN !

Online & Yüz Yüze Her An Yanınızdayız !

Bütün paketlerimizdeki 7/24 WhatsApp iletişimi imkanı ile motivasyon ve kontrolün yanında; diyet listelerinizi anlık olarak değiştirebiliyor, hatta sizin için siparişinizi bile seçiyoruz bu sayede diyetin zorlayıcı sosyal izolasyonunun önüne geçiyoruz.

ÜCRETSİZ VÜCUT ANALİZİ VE ÖN GÖRÜŞME

VÜCUT ANALİZİ

Vücuttaki yağ yüzdeniz, su miktarınız, ödem durumunuz gibi ölçülebilir değerler ile bazı hastalıklar arasında doğrudan ilişkiler bulunmaktadır. Kolay ve pratik bir yöntem olan BİA tartımız ile ölçümünüzü alıyor ve değerlendiriyoruz.

ÖN GÖRÜŞME

Önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda, ücretsiz ön görüşme ile vücut analizinizin yanında; kan parametreleriniz, genel beslenme durumunuzu değerlendiriyoruz.Daha sonrası içinse diyet ve diğer desteklerin nasıl ilerleyeceği konusunda ortak bir yaklaşım geliştiriyoruz.devamını oku...
Adres: SMK Tower Eskişehir Yolu üzeri Konutkent Mahallesi 3028 Cadde No:6 Kat:8 Daire:49 Yaşamkent-Ankara

G Well Sağlıklı ve Sürdürülebilir Yaşam Merkezi

Ümitköy

G-Well Sağlıklı ve Sürdürülebilir Yaşam Merkezi 2021 yılı Aralık ayında Uzm.Dyt. Güler TOSUNBAYRAKTAR tarafından kurulmuştur. Bütüncül bakış açısıyla kurulan merkezimizde Uzm.Dyt.Güler TOSUNBAYRAKTAR, Dyt. Buse COŞKUN ve Dyt. Bengisu ÇITIR sizlere hizmet vermektedir. Merkezimizde kişiye özel yüz yüze görüşme yöntemi ile bireysel beslenme danışmanlığı, online beslenme danışmanlığı ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetleri verilmektedir. Merkezimizde uygulanan yüz yüze ve online bireysel beslenme danışmanlığında son 3 ayda yapılmış kan tahlillerinize, sağlık öykünüze ve yaşam tarzınıza uygun sağlıklı, sürdürülebilir, yeterli ve dengeli beslenme programınız alanında uzman diyetisyenlerimiz tarafından sizinle birlikte oluşturulmaktadır. Her görüşmenizde antropometrik ölçümleriniz, Inbody 270 Segmental vücut analizi cihazımız ile de detaylı vücut analiziniz alınmaktadır. Vücut analiziniz, vücut ölçümleriniz ile seans aralığında tuttuğunuz beslenme günlüğünüzün değerlendirilmesiyle birlikte yaşam tarzınıza uygun sağlıklı, yeterli, ve dengeli sürdürülebilir beslenme programınız size özel belirlenen aralıklarla yenilenmektedir. Bizlere 7/24 ulaşılabilir aplikasyonumuz, merkez telefonlarımız ve tüm sosyal medya uygulamalarından ulaşabilirsiniz.

devamını oku...
Adres: Ümit Mahallesi 2494 Cadde Çamlıca Bulvar Sitesi No:5/2 Ümitköy-Ankara


Ümitköy diyetisyenleri, uzman diyetisyen hekimlerinin özel olarak herkese eşit olarak sağlıklarının her şartlarda iyi olması için ve her insanın en rahat, konforlu hayatı yaşamaları için gerekli özeni gösterirler. Ümitköy diyetisyenleri açısından, son dönemde büyük atılımlar ve yenilikler gerçekleştirilerek oldukça iyi noktalara gelinmiştir. Sağlık konusu oldukça önemli bir konudur ve insan olması sebebiyle gereken özenin gösterilmesi gereken bir durumdur. İşte Ankara'da özellikle de Ümitköy 'de yaşanan büyük atılımlar diyetisyenlik hizmetleri alanlarında da yaşanmıştır. Bu sayede Ümitköy mahallesinde yaşayan kişilerin başka illere ve hatta başka semtlerde diyetisyenlik alanında tedavi olmalarına gerek kalmamıştır. Yaşanan bu gelişmeler neticesinde insanlara verilen diyetisyenlik hizmetleri son derece iyi konumlara gelmiştir ve artık insanların diyetetik tedavileri için gereken ileri teknoloji tedavi araç, alet ve ekipmanların hepsi temin edilmiştir. Ümitköy diyetisyen hekimleri de bu alet ve ekipmanı kullanabilecek donanıma sahip hekimlerdir. Ümitköy diyetisyen kliniklerinde görev yapan diyetisyen hekimleri deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. Sağlık konusunda önemli olan bir diğer husus ise zamandır. Zaman kaybının ne kadar önüne geçilirse tedavi de o kadar başarılı olur. İşte bu zaman sorunun da önüne geçilebilmesi için ilk olarak Ankara'da başlatılan randevu sistemi diyetisyenlerde de başlatılmıştır. Böylece sağlık sorunları Ümitköy diyetisyenlerinde en kısa sürede ve tam donanımlı diyetisyenlerde yapılmaktadır.Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !