çe

Çiğdem Erdoğan - Özgeçmişi

Diyetisyen

Bağlantı Kur

Özgeçmiş

DİYETİSYEN ÇİĞDEM ERDOĞAN KİMDİR ?

Ankara Özel Nene Hatun Lisesini bitirdikten sonra 2008' de İstanbul Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümüne başladı.İstanbul' da Galatasaray Spor Klubü, MedicalPark Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma, Bezmialem Üniversitesi Hastanesi, Marmara Eğitim ve Araştırma ve Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi olmak üzere 6 ayrı yerde staj eğitimi aldı.

Eğitim süresince alanında çeşitli ulusal kongre ve seminerlere katıldı. Mezun olduktan bir süre sonra Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kurum beslenmesinde görev aldı.Nisan 2014' de Formlight Beslenme ve Diyet Danışmanlığında diyetisyen ünvanıyla bireysel danışmanlık hizmetlerini vermektedir.Klinikte; erişkin ve çocukta kilo verme, kilo alma, kilo koruma ve sağlıklı beslenme çalışmalarına devam etmektedir.

Mesleği

Diyetisyen

Hizmetler

Zayıflama Programı, Kilo Koruma, Bebek Beslenmesi, Çocuk Beslenmesi, Çocukluk Çağı Obezite Çözümleri, Ergen Beslenmesi, Gebelikte Beslenme, Gebelik Sonrası Kilo Verme, Vejeteryan Beslenmesi, Beslenme Eğitimi, Menü Planlama, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Emzikli Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi

Çalışma Geçmişi

FormLight Beslenme ve Diyet Danışmanlığı - Çiğdem Erdoğan Demirtaş
Keçiören
Diyetisyen
01/2014 -
-
Dyt. Çiğdem Erdoğan Demirtaş
Keçiören
Diyetisyen
06/2019 -

Eğitimi

Haliç Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu(Ücretli) - Beslenme Ve Diyetetik(Yüksekokul)

09/2008 - 06/2012
mezun