sa

Sinem Akgün - Özgeçmişi

Bağlantı Kur
Cinsiyet Kadın

Bağlantılar

Henüz bağlantısı yok.

Özgeçmiş

1991 yılında Gaziantep'te dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi orada tamamladım. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne büyük bir heves ile başladım. Mezun olmadan önce çeşitli spor salonlarında ve Diyet Polikliniklerinde gönüllü staj görevimi yaptım.
2013 yılında Hacettepe Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Spor Merkezleri ve Özel Kliniklerde bireysel danışmanlık hizmeti verdim. Bu hizmetler sayesinde poliklinik hizmeti anlamında kendimi oldukça geliştirdim. Hastanın yaşadığı psikolojik durum, baskı, sosyal etmenler üzerinde gözlemler yapmaya başladım.

Ardından Özel Çankaya Hastanesi'nde ve Özel Ankara Umut Hastanesi'nde görev aldım. Burada hem yatan hem de ayaktan hastalara hizmet vererek tecrübelerimi arttırdım.

Şimdiler de Ankara'da Tunalı Hilmi Caddesinde yer alan Kuğulu İş Merkezinde Diyetisyen Sinem Akgün Diyet ve Beslenme Danışmanlığı Merkezi'nde kurucu ve yönetici diyetisyen olarak çalışıyorum.

Öğrencilik hayatım ve sonrasında katıldığım bir çok bilimsel etkinlik sayesinde öğrenmeye, gelişmeye devam ediyor ve danışanlarıma sağlıklı beslenme, zayıflama, şişmanlama, gebelikte beslenme, hastalıklarda beslenme ve sporcu beslenmesi konularında danışmanlık hizmeti veriyorum.

Fotoğraflar

Hizmetler

Bireysel Beslenme, Zayıflama Programı, Bebek Beslenmesi, Gebelikte Beslenme, Gebelik Sonrası Kilo Verme, Diyet Koçluğu

Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi - Beslenme Ve Diyetetik(Fakülte)

09/2010 - 06/2014
mezun

Dilleri

İngilizce İleri Orta Seviye