ee

Ezgi Evgin - Özgeçmişi

Bağlantı Kur

Bağlantılar

Henüz bağlantısı yok.

Özgeçmiş

Diyetisyen Ezgi Evgin lisans eğitimini Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır.Eğitimi süresince Etimesgut Toplum Sağlık Merkezinde , Ankara Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi , Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Gülhane Tıp Akademisinde stajlarını yapmıştır..Lisans eğitimini Obez olan ve olmayan adölesanların beslenme alışkanlıklarının karşılaştırılması konulu teziyle bitirmiştir.
İş hayatına Özel Çankaya Hastanesinde klinik , poliklinik ve kurum diyetisyenliği ile başlamıştır.Bu kurumda kilo yönetimi ve hastalıklarda diyet tedavisi konularında danışanlarına hizmet vermiştir.
Kariyerine 2. Adımı Özel Koru Hastanesinde poliklinik ve klinik diyetisyeni olarak atmıştır.Koru Hastanesinde kilo yönetimi , gebe ve emziklilik dönemi beslenmesi ,çocuk ve ergenlerde kilo yönetimi ve hastalıklarında diyet tedavisi konularında danışanlarına hizmet vermiştir.
Master eğitimini Başkent Üniversitesi Beslenme ve diyetetik bölümünde yapmaktadır.
2016 Eylül ayından itibaren Kurucusu olduğu Ezgi Evgin beslenme ve diyet danışmanlığında yasaksız diyetlerle danışanlarına hizmet vermektir.

Fotoğraflar