MEDİFAST DİYETİ

blog yazısı ekle !

MEDİFAST DİYETİ

Ankara'da ki diyetisyenler, bu diyetin kendilerini çok heyecanlandırmadığını, kısa vadede işe yarayabileceğini ancak fazla bir şey beklenmemesi gerektiğine karar verdi..

Hedef:

Kilo kaybı, zayıflama, diyabete karşı korunma.

Teori:

Ankara 'da ki diyetisyenler bu diyette amacınızın, kendinize günlük 800-1000 kalori gibi çok düşük değerlerde hedefler koyarak az miktarda tüketeceğiniz yiyeceklerle zayıflamaya çalışmanız olduğunu belirtiyor.

Ankara'daki tüm Diyetisyenler için tıklayınız
Ankara Diyetisyenler


Medifast Diyeti Nasıl Zayıflatıyor?

Ankara 'da ki diyetisyenlerin açıkladığı bilgilere göre, bu diyet günde 6 öğün ile her öğündeki kalori alımınızı çok düşük miktarlarda tutarak hem tok kalmanızı hem de beslenmiş olmanızı sağlıyor.

Zayıflayabilecek misiniz?

Aslında bu diyet, diğer bir çok bilinen diyetten daha büyük bir titizlikle hazırlanmıştır ancak yine de zayıflatıp, zayıflatmadığı kesin değildir.

ZAYIFLAMA İÇİN NE YEMELİSİNİZ?

Bu diyet Ankara 'da ki diyetisyenler tarafından incelendiğinde, tavsiye edilen 6 öğünün, tahıllar, tatlılar, peynirli gıdalar ve daha birçok protein ve lif kaynağı gıdalardan oluştuğu ortaya çıkıyor. Meyveli süt karışımları, yumurta, puding, çorbalar, peynirli kekler, 5 öğün içerisinde yiyebilecekleriniz. Altıncı öğüne geldiğiniz de ise yağsız protein kaynakları, yeşil sebzeler, nişasta içermeyen ürünler yiyebilecekleriniz arasında.