BATIKENT DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

BATIKENT DİYETİSYEN

BATIKENT DİYETİSYEN


Batıkent, Ankara içerisinde yeni gelişen ve lüks semtlerden biridir. Öyle ki Batıkent'in en önemli özelliği, Ankara'nın ilk düzenli yerleşim merkezlerinden biridir ve halkının refah seviyesinin yüksek olması, halkın daha bilinçli olması sebebiyle Batıkent içerisinde ki diyetisyenler de işlerini daha kolay yapmalarında rol oynamaktadır. Ankara genel olarak diyetisyenlik hizmetleri açısından oldukça başarılı ve gerçekten iyi işler başarılmış bir şehirdir. Bu başarının daha da ilerletilebilmesi için Ankara içerisinde ki semtlere donanımlı diyetisyen klinikleri ve bu kliniklere de uzman diyetisyen hekimlerinin görevlendirilmesiyle hem kendi çevresinde ki insanlara hizmet verilmekte, hem de dışarıdan gelen insanlara çok daha kaliteli ve daha kısa sürede hizmet verilebilmesini sağlamaktadır.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !


İnteraktif Diyet Merkezi - Eryaman

Eryaman

2 şube (Merkez Kızılay ve Şube Eryaman) 3 Diyetisyen olarak Ankara'da hizmet vermekteyiz.

Merhaba, Çalışma yöntemi olarak; iki hizmeti bir arada veriyoruz.

İlk olarak, merkezimizde her hafta yüz yüze görüşme yapıyoruz.

Yeni teknoloji profesyonel vücut analiz cihazımız 4 Frekanslı (5, 50, 250, 550 KHZ) ACCUNİQ 510 ile 19 farklı ayrıntılı segmental analizinizi yaparak haftamızı değerlendiriyoruz. Analiz sonuçları ve programa uyumunuza göre her hafta diyet programımızı değiştiriyoruz.

İkinci olarak da, www.interaktifdiyet.com web sitemizde size bir kayıt oluşturuyoruz. Burada bulunan" Besin Bilgi Bankamız" aracılığıyla siz yediğiniz besinleri sayfanıza kaydettiğinizde; söz konusu besinlerden ne kadar enerji, yağ, protein, karbonhidrat, kolesterol aldığınızı, oluşan grafikler ve tablolar yardımıyla limitlerinizi geçip geçmediğinizi ya da nasıl bir beslenme yaptığınızı görebiliyorsunuz. Böylece besinler hakkında farkındalığınız ve motivasyonunuz artıyor.

Günlük olarak bu besin tüketimlerinizi değerlendirerek sizi motive edici yönlendiriyoruz.

Tüm bunlara ek olarak herhangi bir sıkıntınız ya da sorunuz olursa da telefon veya WhatsApp aracılığıyla desteğimizi anlık devam ettiriyoruz.

Program sonunda Hedefinize ulaştığınızda ayda bir Kontrollü Koruma diyetinizi hediye ediyoruzdevamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mah. 2651. Cad. No:16 E Blok C:3 Eryaman - Ankara

1977 yılında Kayseri'de doğdum. Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım. İntern diyetisyen olarak Hacettepe Yetişkin Hastanesi , Hacettepe Çocuk Hastanesi ve Zekai Tahir Burak Kadın -Doğum ve Çocuk hastanesinde ihtisasımı tamamladım.2000 senesinde diyetisyen olarak mezun oldum.16 yılllık mesleki tecrübemle Klinik diyetisyenliği, Poliklinik diyetisyenliği , Diyaliz diyetisyenliği ve Kurum diyetisyenliği görevleri yaptım.2013 yılında Gazi Üniversitesinde Obezite diyetisyenliği sertifikası aldım.Aynı yıl Başkent Üniversitesinden Kardiyoloji Diyetisyenliği sertifikası aldım.Beslenme ve Diyetetik bilimi ile ilgili birçok eğitim toplantılarına iştirak ederek mesleğimde en doğru bilgileri keşfetmeye devam ediyorum. Uzun yıllar özel bir üniversite hastanesinde çalıştıktan sonra kendi beslenme danışmanlık merkezimi açmaya karar verdim. Özellikle obezitede diyet danışmanlığı , bireysel diyet danışmanlığı, hastalık durumunda tıbbi beslenme tedavisi, gebe ve emzirme döneminde beslenme, sporcu beslenmesi ve eliminasyon (gaps diyeti,glütensiz diyetler,kan grubu diyetleri,besin intolerans test diyetleri) diyet tedavileri ile ilgileniyorum.

Hayatı keşfetmeye devam ediyorum, bu keşifte Sola Unitas ile tanıştım. ICF onaylı Yaşam koçluğu eğitimime devam ediyorum.

Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD) üyesiyim.

Sağlıklı yaşamın temelinde düzenli beslenme ve beslenme alışkanlıkları bulunmaktadır.Bu düzen bozulduğu takdirde tedavisi çok uzun sürebilecek,hatta imkansız derecede zorlaşabilecek hastalıklara yakalanmanın yolu açılmış olmaktadır.

16 yıllık klinik diyetisyenliği tecrübemle; hayatınızda önemli bir yeri olan beslenmenizi keşfetmenize,ne yiyip ne içtiğinizi farketmenize ,tercihleriniz noktasında -optimum beslenme koçluğu - yapmak için sizleri Ekol Diyet Danışmanlık ofisime bekliyorum.
devamını oku...
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 294. Sokak Wings Ankara Plaza B Blok No:13 Yenimahalle - Ankara


Batıkent diyetisyenleri, tam donanımlı diyetisyen klinikleri içerisinde en başarılı diyetisyen hekimlerinin bulunduğu yerdir Batıkent. Ankara içerisinde ki semtlerin her biri artık çok daha gelişmiş sağlık birimlerine kavuşmuştur. Özellikle bu semtlerden biri de Batıkent'tir. Batıkent içerisinde ki diyetisyenlerin en şanslı olduğu noktalardan birisi de, Batıkent'te ki diyetisyen klinikleri tam donanma sahiptir. Yani diyetisyen klinikleri ileri teknoloji alet ve ekipmanlara sahip olduğu gibi diyetisyen hekimleri de oldukça deneyimli ve tecrübelidirler. Bu sayede diyetisyen hekimleri bu alet ve ekipmanların kullanılması konusunda oldukça başarılıdırlar. Batıkent diyetisyenleri, kendi alanlarında en başarılı, deneyimli ve tecrübeli diyetisyenlerdir. Batıkent'te görev yapan diyetisyenler mesai saatleri içerisindegerek Ankara içinden müşterilerine gerek ise de Ankara dışından gelen müşterilerine hizmet vermektedirler. Sağlık sektöründe önemli olan hizmetlerin sürekli olması ve düzenli olarak yapılmasıdır.

Batıkent diyetisyenleri, Ankara içerisinde özellikle Batıkent'te yaşayan insanlara zaman kaybetmeden ve sıra beklemeden, uzun yollar kat etmeden kilo sorunlarını, muayenesini ve tedavilerini yaptırabilmeleri için oldukça önemlidir. Batıkent kalabalık bir yerleşim merkezi olduğu için burada hizmet verecek olan diyetisyenler deneyimli ve tecrübeli diyetisyenler görev yapmaktadırlar. Bu nedenle herkes gönül rahatlığıyla rahat bir şekilde ve güven içerisinde Batıkent'te bulunan diyetisyenlere gidebilir ve gerekli bütün muayene ve tedavilerini uzman diyetisyen hekimlerine tam güven içerisinde yaptırılabilir.
Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !