BATIKENT DİYETİSYEN

blog yazısı ekle !

BATIKENT DİYETİSYEN

BATIKENT DİYETİSYEN


Batıkent, Ankara içerisinde yeni gelişen ve lüks semtlerden biridir. Öyle ki Batıkent'in en önemli özelliği, Ankara'nın ilk düzenli yerleşim merkezlerinden biridir ve halkının refah seviyesinin yüksek olması, halkın daha bilinçli olması sebebiyle Batıkent içerisinde ki diyetisyenler de işlerini daha kolay yapmalarında rol oynamaktadır. Ankara genel olarak diyetisyenlik hizmetleri açısından oldukça başarılı ve gerçekten iyi işler başarılmış bir şehirdir. Bu başarının daha da ilerletilebilmesi için Ankara içerisinde ki semtlere donanımlı diyetisyen klinikleri ve bu kliniklere de uzman diyetisyen hekimlerinin görevlendirilmesiyle hem kendi çevresinde ki insanlara hizmet verilmekte, hem de dışarıdan gelen insanlara çok daha kaliteli ve daha kısa sürede hizmet verilebilmesini sağlamaktadır.

Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !


Diyetisyen Zeynep Eda İmamoğlu

Sincan

Diyetisyen Zeynep İmamoğlu

2018 yılı Gazi Üniversitesi mezunuyumMezun olduktan 3 ay sonra Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde klinik diyetisyen olarak çalışmaya başladım.

Hastalıklarda beslenme, onkoloji, gebe-emzikli, çocuk-ergen, bebek beslenmesi, yetişkin beslenmesi ve kilo kontrolü alanlarında çalışmaktayım.
2019 yılında katıldığım eğitimler sonrası emzirme danışmanı olma hakkı kazandım ve hastalarıma bu alanda da destek vermekteyim.

Lokman Hekim Hastanesi'nde poliklinik takipleri ve online takipler yapmaktayım.devamını oku...
Adres: Antiçen Mah. Polatlı 2 Caddesi İdil Sokak No:44 Sincan - Ankara

Diyetisyen Suna Sel

Sincan

Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde 4 yıllık eğitimimi 2019 yılında tamamladım.

Eğitim hayatım sürecinde Erciyes Üniversitesi fakülte hastanesi çocuk, yetişkin bölümünde; öğrenci ve personel yemekhanelerinde ve toplum sağlık merkezinde stajlarımı yaptım.

Mezun olduktan sonra yaklaşık 1 yıl online diyet ile danışan takibi yaptım. Haziran 2020 den itibaren Özel Sincan Tıp Merkezinde yüz yüze ve online danışan almaktayım.
devamını oku...
Adres: İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34 Sincan - Ankara

1977 yılında Kayseri'de doğdum. Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım. İntern diyetisyen olarak Hacettepe Yetişkin Hastanesi , Hacettepe Çocuk Hastanesi ve Zekai Tahir Burak Kadın -Doğum ve Çocuk hastanesinde ihtisasımı tamamladım.2000 senesinde diyetisyen olarak mezun oldum.16 yılllık mesleki tecrübemle Klinik diyetisyenliği, Poliklinik diyetisyenliği , Diyaliz diyetisyenliği ve Kurum diyetisyenliği görevleri yaptım.2013 yılında Gazi Üniversitesinde Obezite diyetisyenliği sertifikası aldım.Aynı yıl Başkent Üniversitesinden Kardiyoloji Diyetisyenliği sertifikası aldım.Beslenme ve Diyetetik bilimi ile ilgili birçok eğitim toplantılarına iştirak ederek mesleğimde en doğru bilgileri keşfetmeye devam ediyorum. Uzun yıllar özel bir üniversite hastanesinde çalıştıktan sonra kendi beslenme danışmanlık merkezimi açmaya karar verdim. Özellikle obezitede diyet danışmanlığı , bireysel diyet danışmanlığı, hastalık durumunda tıbbi beslenme tedavisi, gebe ve emzirme döneminde beslenme, sporcu beslenmesi ve eliminasyon (gaps diyeti,glütensiz diyetler,kan grubu diyetleri,besin intolerans test diyetleri) diyet tedavileri ile ilgileniyorum.

Hayatı keşfetmeye devam ediyorum, bu keşifte Sola Unitas ile tanıştım. ICF onaylı Yaşam koçluğu eğitimime devam ediyorum.

Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD) üyesiyim.

Sağlıklı yaşamın temelinde düzenli beslenme ve beslenme alışkanlıkları bulunmaktadır.Bu düzen bozulduğu takdirde tedavisi çok uzun sürebilecek,hatta imkansız derecede zorlaşabilecek hastalıklara yakalanmanın yolu açılmış olmaktadır.

16 yıllık klinik diyetisyenliği tecrübemle; hayatınızda önemli bir yeri olan beslenmenizi keşfetmenize,ne yiyip ne içtiğinizi farketmenize ,tercihleriniz noktasında -optimum beslenme koçluğu - yapmak için sizleri Ekol Diyet Danışmanlık ofisime bekliyorum.
devamını oku...
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 294. Sokak Wings Ankara Plaza B Blok No:13 Yenimahalle - Ankara

Betden Diyet Kliniği

Yenimahalle

Yenimahalle Proofis Plaza'da bulunan Beden Diyetisyen Kliniğimizde 2 diyetisyen hizmet vermektedir.

75m2 alanda 2 ofisten oluşan kliniğimizde covid-19 tedbirleri kapsamında 1 saat arayla danışan kabul edilmektedir. Girişte maske zorunluğu olmakla birlikte, galoş ve el dezenfeksiyonu sağlanarak hijyen koşullarına özen gösterilmektedir.

Tanita cihazımız ile detaylı vücut analizi yapılarak, bölgesel yağlanma, yağ su kas oranları, metabolik yaş ve bazal metabolizma hızı verileri alınmaktadır. Diyetlerimiz bu verilerden faydalanılarak tamamen kişiye özel oluşturulmaktadır.

Ön görüşme ve bilgilendirme ücretsizdir.
devamını oku...
Adres: Mehmet Akif Ersoy Cad. Anadolu Bulvarı 286. Cad. No:6 Proofis Plaza A Blok Kat 9 Daire 52 Yenimahalle - Ankara

İnteraktif Diyet Merkezi - Eryaman

Etimesgut

2 şube (Merkez Kızılay ve Şube Eryaman) 3 Diyetisyen olarak Ankara'da hizmet vermekteyiz.

Merhaba, Çalışma yöntemi olarak; iki hizmeti bir arada veriyoruz.

İlk olarak, merkezimizde her hafta yüz yüze görüşme yapıyoruz.

Yeni teknoloji profesyonel vücut analiz cihazımız 4 Frekanslı (5, 50, 250, 550 KHZ) ACCUNİQ 510 ile 19 farklı ayrıntılı segmental analizinizi yaparak haftamızı değerlendiriyoruz. Analiz sonuçları ve programa uyumunuza göre her hafta diyet programımızı değiştiriyoruz.

İkinci olarak da, www.interaktifdiyet.com web sitemizde size bir kayıt oluşturuyoruz. Burada bulunan" Besin Bilgi Bankamız" aracılığıyla siz yediğiniz besinleri sayfanıza kaydettiğinizde; söz konusu besinlerden ne kadar enerji, yağ, protein, karbonhidrat, kolesterol aldığınızı, oluşan grafikler ve tablolar yardımıyla limitlerinizi geçip geçmediğinizi ya da nasıl bir beslenme yaptığınızı görebiliyorsunuz. Böylece besinler hakkında farkındalığınız ve motivasyonunuz artıyor.

Günlük olarak bu besin tüketimlerinizi değerlendirerek sizi motive edici yönlendiriyoruz.

Tüm bunlara ek olarak herhangi bir sıkıntınız ya da sorunuz olursa da telefon veya WhatsApp aracılığıyla desteğimizi anlık devam ettiriyoruz.

Program sonunda Hedefinize ulaştığınızda ayda bir Kontrollü Koruma diyetinizi hediye ediyoruzdevamını oku...
Adres: Eryaman Şehit Osman Avcı mah. 1419. cad. Arı (Zekioğlu) Rezidans No: 12/ 52 06820 Etimesgut - ANKARA

Diyetisyenle Denge Büşra Uzun

Eryaman

Eryaman'daki ofisimde yüz yüze ve online diyet hizmetleri veriyorum. Pandemi sonrası grup toplantıları şeklinde özellikle psikoloji ve sağlık alanında çalışan diğer meslek grupları ile bir araya gelerek sizlerle buluşmak istiyoruz.

Yüz yüze diyet danışmanlığı sürecinde

Ofise geldiğinizde detaylı vücut analiziniz yapılıyor. Sizinle birlikte sizin beslenme düzeninize en uygun beslenme planını oluşturuyoruz. Siz diyet yaparken sosyal yaşantınızdan ya da keyiflerinizden tümüyle vazgeçmek zorunda kalmıyorsunuz.

Her hafta değişimlerinize yönelik diyet listeniz güncelleniyor. Listeleriniz içerisinde varsa hastalığınıza özgü kilo alma/verme isteğinize yönelik tarifler de yer alıyor. Ayda 4 sefer görüşüyoruz.
Ofisimizde tüm hijyen önlemleri alınmış olup, görüşmeye maksimum 3 kişi gelmenizi talep ediyoruz.

Online diyet danışmanlığı sürecinde
Ayda 4 sefer görüntülü ya da aramayla detaylı görüşmelerimiz oluyor. Bunun dışında mesai saatleri içerisinde merak ettiklerinizi danışabiliyorsunuz. Sosyal yaşantınızdan geri kalmadan diyetisyen desteği ile sağlıklı bir şekilde beslenmenin yollarını birlikte buluyoruz. Online diyetin en güzel tarafı listeni uygun çerçeveler içerisinde esnetip buna yönelik davranabiliyor olmanız.
devamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mah. 1419. sokak Zekioğlu Arı Rezidans No: 12 / 58 Eryaman - Ankara


Batıkent diyetisyenleri, tam donanımlı diyetisyen klinikleri içerisinde en başarılı diyetisyen hekimlerinin bulunduğu yerdir Batıkent. Ankara içerisinde ki semtlerin her biri artık çok daha gelişmiş sağlık birimlerine kavuşmuştur. Özellikle bu semtlerden biri de Batıkent'tir. Batıkent içerisinde ki diyetisyenlerin en şanslı olduğu noktalardan birisi de, Batıkent'te ki diyetisyen klinikleri tam donanma sahiptir. Yani diyetisyen klinikleri ileri teknoloji alet ve ekipmanlara sahip olduğu gibi diyetisyen hekimleri de oldukça deneyimli ve tecrübelidirler. Bu sayede diyetisyen hekimleri bu alet ve ekipmanların kullanılması konusunda oldukça başarılıdırlar. Batıkent diyetisyenleri, kendi alanlarında en başarılı, deneyimli ve tecrübeli diyetisyenlerdir. Batıkent'te görev yapan diyetisyenler mesai saatleri içerisindegerek Ankara içinden müşterilerine gerek ise de Ankara dışından gelen müşterilerine hizmet vermektedirler. Sağlık sektöründe önemli olan hizmetlerin sürekli olması ve düzenli olarak yapılmasıdır.

Batıkent diyetisyenleri, Ankara içerisinde özellikle Batıkent'te yaşayan insanlara zaman kaybetmeden ve sıra beklemeden, uzun yollar kat etmeden kilo sorunlarını, muayenesini ve tedavilerini yaptırabilmeleri için oldukça önemlidir. Batıkent kalabalık bir yerleşim merkezi olduğu için burada hizmet verecek olan diyetisyenler deneyimli ve tecrübeli diyetisyenler görev yapmaktadırlar. Bu nedenle herkes gönül rahatlığıyla rahat bir şekilde ve güven içerisinde Batıkent'te bulunan diyetisyenlere gidebilir ve gerekli bütün muayene ve tedavilerini uzman diyetisyen hekimlerine tam güven içerisinde yaptırılabilir.
Sitemizde bulunan diyetisyenlere AnkaraDiyetisyenleri.com'a Özel İndirim Oranlarını Sorunuz !